Wynajem aut do ślubu

Wynajem aut do ślubu

Ślub to wyjątkowe wydarzenie, którego organizacja powinna zostać dopięta na ostatni guzik. Musimy zatem ustalić, gdzie będziemy brać ślub, gdzie następnie pojedziemy się bawić, a co za tym idzie – czym będziemy tę drogę pokonywać. Na szczęście w większości miast funkcjonuje wynajem aut do ślubu czyli okazjonalnych, które na pewno zaspokoją najbardziej nawet wybredne gusta.

Wynajem aut zabytkowych i limuzyn

Takie auta mają nieco wyższy standard niż te z klasycznych wypożyczalni. Często są to samochody luksusowe lub wręcz te rzadkie. Występują zazwyczaj w białym, typowo ślubnym kolorze. Oprócz tego do ślubu można pojechać też autem zabytkowym albo limuzyną. Koszt wypożyczenia auta do ślubu jest oczywiście wyższy niż zwykłego auta do codziennego użytku, co wynika ze standardu takiego auta.

Wynajem aut do ślubu wraz z szoferem

Do limuzyn bardzo często wynajmuje się auto wraz z szoferem, ponieważ wielu kierowców kategorii B ma problem z poruszaniem się po ulicach miast tak długim pojazdem. Ślub powinien być wydarzeniem wyjątkowym, zatem nie powinno się żałować pieniędzy na takie detale jak wybór auta do ślubu – to może być pierwsza i jedyna okazja w życiu, by się przejechać Rolls Royce’em!

Sesja zdjęciowa w zabytkowym aucie

W ofercie aut do ślubu znajdziemy też na przykład zabytkowe auta, kabriolety, garbusy. Wszystkie oczywiście pięknie przystrojone, elegancko utrzymane wewnątrz i koniecznie w białym kolorze. Standardowa cena za wynajem takiego luksusowego auta, którym pojedzie się do ślubu to kilkaset złotych za godzinę usługi wypożyczenia. W porównaniu z ceną kilkadziesiąt złotych za wynajem auta średniej klasy do codziennego użytkowania, jest to rzeczywiście dużo. W tym przypadku płaci się za możliwość skorzystania z luksusu jazdy nietypowym autem bardziej niż za możliwość wygodnego przejazdu z punktu A do punktu B.

Wynajmując auto do ślubu warto skorzystać z opcji całodobowego wynajmu. Kosztuje niewiele więcej niż godzina usługi, za to możemy nie tylko przejechać autem z domu do kościoła i stamtąd na salę weselną, ale także na przykład urządzić sobie z nim sesję zdjęciową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *