Peeling

Peeling po intensywnej opaleniźnie

Gdy lato dobiega końca a opalenizna zaczyna blednąc szybko okazać się może, iż nasza twarz jest pełna przebarwień i nie rzadko piegów. Zniszczyć sobie twarz można nie tylko w chwili gdy nie posmarujemy się kremem ochronnym. Ale również przebywając na słońcu pod ochroną kremów.

Peeling przygotuje skórę twarzy na zimowe dni

By przygotować skórę twarzy na zimowe dni i na kolejny sezon winno się zadbać poza profilaktyką o okresowy i sezonowy peeling wygładzający. Złuszczenie uszkodzonej tkanki, wszelkich pozostałości opalenizny będzie wpływało pozytywnie na odżywienie i dotlenienie komórek skórnych zapobiegając ich starzeniu się itp.

Peeling z dodatkiem alg, cytrusów czy zielonej herbaty

Aby wyrównać koloryt twarzy i pozbyć się niechcianego naskórka wystarczy odpowiedni peeling twarzy. Mimo dostępnych opcji peelingów domowych warto jest wybrać się w tym celu do kosmetyki. W gabinecie kosmetycznym skorzystać można z wielu różnych peelingów z dodatkiem alg, czy cytrusów, zielonej herbaty itp. Dodatki te są ważne dla odżywienia skóry.

W chwili wcierania peelingu automatycznie drobinki peelingu są wmasowywane w skórę i przedostają się do jej komórek. Co więcej płacąc za peeling u kosmetyczki nie musimy robić tego sami. Możemy zdać się na cudze ręce sami odprężając się słuchając uspokajających rytmów muzyki. Czy też korzystając ze stworzonego nastroju w gabinecie kosmetycznym.

To bardzo ciekawa oferta, z której korzysta coraz więcej osób serwując sobie różne rodzaje peelingu w zależności od pogody, nastroju, potrzeby i zamierzonego efektu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *